ماژول گفتگوی آنلاین

ماژول گفتگوی آنلاین

 

 

کایاکو یک سیستم پشتیبانی مشتری است که امکان ثبت، مدیریت، و پیگیری تیکت ها یا درخواست ها را فراهم می کند.  کایاکو علاوه بر سیستم تیکتینگ، دارای ماژول گفتگوی آنلاین یا چت آنلاین است که به شما این امکان را می دهد که با مشتریان، همکاران، شرکای تجاری، و سایر ذینفعان خود به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید. ماژول گفتگوی آنلاین کایاکو دارای ویژگی ها و امکانات بسیاری است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

•  ارسال و دریافت پیام متنی، صوتی، تصویری، ویدئویی، و فایل با فرمت های مختلف

•  ارسال پیام خودکار، پیام از پیش تعیین شده، و پاسخ های آماده برای سوالات متداول

•  انتخاب و انتساب دپارتمان و اپراتور مورد نظر توسط مشتری یا ادمین

•  انتقال و دعوت گفتگو به سایر اپراتورها و ایجاد گفتگوی گروهی

•  تبدیل گفتگو به تیکت و ارجاع آن به دپارتمان مربوطه

•  مشاهده اطلاعات کاربر مانند IP، موقعیت جغرافیایی، مرورگر، سیستم عامل، صفحه بازدید شده، لینک مرجع، و آخرین بازدید

•  شخصی سازی اطلاعات درخواستی از کاربر مانند نام، ایمیل، شماره تلفن، کد عضویت، و غیره

•  آرشیو و ذخیره گفتگوها و امکان مشاهده تاریخچه گفتگوها

•  اتصال به سرویس های دیگر مانند گیت هاب، گوگل درایو، و غیره

•  ارائه گزارش ها و تحلیل های عملکرد گفتگوی آنلاین


ماژول گفتگوی آنلاین کایاکو یک ابزار کارآمد و قدرتمند برای ارائه خدمات و پشتیبانی مشتریان به صورت زنده و آنلاین است. با استفاده از ماژول گفتگوی آنلاین کایاکو، شما می توانید رضایت و وفاداری مشتریان خود را افزایش دهید، هماهنگی و همکاری همکاران و شرکای تجاری خود را بهبود بخشید، و یادگیری و نوآوری را تسهیل کنید.

گفتگوی آنلاین یا چت آنلاین به بخشی جدایی ناپذیر از فرایند سیستم مدیریت پشتیبانی و فروش تیدیل شده، سایتهایی که دارای پلتفرم گفتگوی آنلاین هستند اقبال بیشتری برای جلب رضایت مشتریان دارند.

شروع کار با پشتیبانی گفتگوی آنلاین سیستم تیکتینگ کایاکو ساده است ، اما تبدیل گفتگوی آنلاین به بخشی پایدار و موثر از استراتژی خدمات مشتری ، به امکانات و ابزاری فراتر از یک پلتفرم گفتگوی آنلاین ساده نیازمند است، اولین مورد در این خصوص حفظ تاریخچه گفتگو  آنلاین و امکان آرشیو آن است، دومین مورد دسترسی به اطلاعات کاربر برای سهولت ارائه پشتیبانی است.  مورد با اهمیت دیگر امکان ارسال پاسخهای آماده در سیستم گفتگوی آنلاین برای پرسشهای متداول است که همزمان با تایپ کلمات کلیدی تعریف شده پاسخها به صورت اتوماتیک ارسال شوند.

امکان اتصال به وب سرویس، امکان ارسال فایلهای مختلف با انواع پسوندها، امکان سفارشی سازی حجم و پسوند فایلهای ارسالی کاربر، دسترسی به اطلاعاتی از قبیل موقعیت جغرافیایی کاربر، IP، نوع سیستم عامل، نوع و ورژن مرورگرو اطلاعاتی از این قبیل، امکان انتقال به اپراتورهای دیگر، امکان تبدیل گفتگو به کنفرانس، امکان تبدیل گفتگوی آنلاین به تیکت و مواردی از این دست باعث تبدیل گفتگوی آنلاین به یک پشتیبانی هدفمند و یکپارچه خواهند شد.

در دنیای امروز که فناوری و اینترنت نقش مهمی در زندگی و کار مردم دارند، شرکتها و سازمانها باید بتوانند با مشتریان، همکاران، شرکای تجاری، و سایر ذینفعان خود به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند. این ارتباط می تواند به صورت متنی، صوتی، تصویری، ویدئویی، یا ترکیبی از آنها باشد. برای این منظور، استفاده از گفتگوی آنلاین یا چت آنلاین یکی از بهترین راه ها است. گفتگوی آنلاین به معنای تعامل و ارتباط با مخاطبان از طریق کانال ها و رسانه های آنلاین مانند ایمیل، چت، ویدئو کنفرانس، شبکه های اجتماعی، و غیره است. گفتگوی آنلاین دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

•  افزایش سرعت و کیفیت ارتباط: گفتگوی آنلاین باعث می شود که شرکتها و سازمانها بتوانند به سوالات، درخواست ها، شکایات، و پیشنهادات مخاطبان خود به صورت سریع، دقیق، و کارآمد پاسخ دهند. این امر باعث افزایش رضایت و اعتماد مخاطبان می شود و روابط آنها را تقویت می کند.

•  افزایش بهره وری و کارآمدی: گفتگوی آنلاین باعث می شود که شرکتها و سازمانها بتوانند با همکاران و شرکای تجاری خود در هر جایی که باشند، هماهنگی و همکاری داشته باشند. این امر باعث افزایش بهره وری و کارآمدی کارکنان و تیم ها می شود و منجر به تحقق اهداف و استراتژی های شرکت یا سازمان می شود.

•  افزایش یادگیری و نوآوری: گفتگوی آنلاین باعث می شود که شرکتها و سازمانها بتوانند از دانش و تجربه یکدیگر بهره ببرند و از اطلاعات و منابع آنلاین استفاده کنند. این امر باعث افزایش یادگیری و نوآوری می شود و شرکتها و سازمانها را قادر می سازد که با تغییرات و رقابت مواجه شوند و مزیت رقابتی خود را حفظ کنند.

 

 

امکانات سیستم گفتگوی آنلاین تیکتینگ کایاکو

 

  • مشاهده اطلاعات کاربر گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین سیستم تیکتینگ کایاکو علاوه بر اینکه راهنمایی‌های متناسبی به مشتریانی که به وبسایت شما مراجعه کرده‌اند، ارایه میدهد، متقابلا اطلاعات مفیدی از مشتری در اختیار شما قرار میدهد، شامل لینک صفحاتی که مطالعه شده، IP مشتری، مختصات دقیق جغرافیایی (لوکیشن) ، مشخصات مرورگر مورد استفاده، اطلاعات ISP ، صفحه در حال بازدید کاربر، لینک مرجعی که مشتری از آن طریق به وبسایت شما هدایت شده و همین طور آخرین بازدید مشتری از وب سایت شما در ماژول گفتگوی آنلاین سیستم تیکتینگ قابل رویت است.

  • شخصی سازی اطلاعات درخواستی در سیستم گفتگوی آنلاین

میتوانید با توجه به نیاز و ضرورت مجموعه اطلاعات متنوعی از کاربر جهت شروع گفتگوی آنلاین درخواست شود؛ شامل: ایمیل، نام کاربری، کد عضویت، کد ملی، نام و نام خانوادگی، کد شناسایی، شماره پرسنلی و هر اطلاعاتی که مورد نیاز شماست، در عین حال میتوان جهت سهولت کار هیچ یک از این اطلاعات از مشتری درخواست نشود و بلافاصله گفتگوی آنلاین را آغاز کرد.

  • انتخاب دپارتمان

کلیه دپارتمانهای موجود در مجموعه سیستم تیکتینگ کایاکو میتوانند در گفتگوی آنلاین قابل دسترسی باشند و مشتری حسب نیاز خود دپارتمان مورد نظر را انتخاب کند. همچنین ادمین سیستم تیکتینگ و گفتگوی آنلاین امکان اولویت بندی پاسخگویی دپارتمانها و اپراتورها را دارد.

  • انتقال و دعوت گفتگوی آنلاین

اپراتور ضمن امکان انتقال گفتگوی آنلاین به سایر اپراتورها میتواند در صورت نیاز یک یا چند اپراتور دیگر را به گفتگوی آنلاین در حال انجام دعوت کند.

همین طور یک اپراتور میتواند همزمان با چندین کاربر گفتگوی آنلاین داشته باششد.

  •  پاسخ‌های آماده

با توجه به احتمال تکراری بودن برخی سوالات، میتوان از پاسخ‌های آماده‌ای به این منظور استفاده کرد و زمان کاری را صرف تایپ و نگارش پاسخهای تکرار شده نکرد.

  • ارسال فایل در حین گفتگوی آنلاین

امکان ارسال چندین نوع فایل توسط اپراتور برای کاربر گفتگوی آنلاین وجود دارد

  • آرشیو گفتگو آنلاین

کلیه گفتگوهای آنلاین بدون محدودیت زمانی ذخیره میشوند و در تاریخچه تیکت ها و یا گفتگو آنلاین کاربر در سیستم تیکتینگ کایاکو  قابل مشاهده است. با هر بار گفتگو آنلاین میتوان همزمان به تاریخچه گفتگوهای یک کاربر دسترسی داشت  که در نتیجه موجب اطلاع از سوالات، درخواستها و یا مشکلات گذشته کاربر میشود که موجب پاسخدهی بهینه خواهد شد.

  • تبدیل گفتگوی آنلاین به تیکت در سیستم تیکتینگ کایاکو

اپراتور میتواند محتوای یک گفتگوی آنلاین را به تیکت تبدیل کند و کد تیکت به صورت اتومایتک برای کاربر ایمیل شود و کاربر از طریق سیستم تیکتینگ کایاکو در جریان روند پیگیری و بررسی تیکت خود باشد.

  • امتیاز دهی و ثبت نظر در مورد کیفیت پشتیبانی

در پایان گفتگوی آنلاین کاربر میتواند با امیتاز دهی و ثبت نظر درمورد پشتیبانی و پاسخگویی اپراتور موجب نظارت، بررسی و افزایش کیفیت پشتیانی اپراتورها شود.