گفتگوی آنلاین

ماژول گفتگوی آنلاین بر روی تمام نسخه‌های کایاکو در دسترس است. هم از طریق موبایل و هم دسکتاپ امکان پاسخگویی به درخواستهای گفتگوی آنلاین وجود دارد. تمامی گفتگوها در پروفایل کاربر ذخیره میشود و امکان ارسال گفتگوی آنلاین به سایر اپراتورها و ملحق شدن چند اپراتور به گفتگو وجود دارد.

کایاکو مجهز به یک سیستم گفتگوی آنلاین می باشد که شما میتوانید با استفاده از این سیستم با کاربران خود گفتگو کنید، تمامی گفتگو ها در رزومه هر یک از کاربران ذخیره شده و برای هر یک از گفتگو ها کد رهگیری خاصی اختصاص داده میشود.
شما میتوانید به راحتی گفتگو را بین کارمندان و یا دپارتمان ها انتقال داده و یا کارمند خاصی را به گفتگوی ما بین  خودتان و مشتری دعوت کنید.


کارمندان میتوانند در هر لحظه از گفتگو متن های گفتگو را به عنوان تیکت از جانب مشتری ایجاد نمایندلازم به ذکر است که  همزمان ایمیلی حاوی اطلاعات تیکت درج شده به مشتری هم  ارسال میگردد.تمامی گفتگو ها دارای سیستم نظرسنجی و درج سطح رضایت مشتری از پاسخ دهی کارمند می باشد که رضایت خود را از نحوه پاسخ دهی در سیستم ذخیره می نماید.
همچنین کاربر میتواند رونوشتی از گفتگوی خود با دپارتمان مورد انتخابی را به ایمیل خود ارسال کرده و یا پرینت نماید. تمامی پرسنل و یا کارمندان میتوانند با همدیگر گفتگو کنند و یا فایل خاصی را به مشتری و کارمندان ارسال نمایند.


کایاکو دارای یک سیستم تشخیص هویت بازدید کننده سایت می باشد که با استفاده ازآن می توانید حتی بدانید هم اکنون کدام کاربر ها از سایت دیدن میکنند و حتی درحال مطالعه کدام تیکت هستند ، از کدام ای پی وارد سیستم شده‌اند، در حال
گفتگو با کدام دپارتمان بوده ، یا اولین بار است که وارد سایت شده‌اند  ، آخرین بازدیدشان چه زمانی بوده و در صورت تمایل کارمند می تواند پیغامی به عنوان دعوت کاربر به گفتگو به وی ارسال نماید که در صورت تایید کاربر میتواند با آن کارمند گفتگو نماید.


کارمندان میتوانند از متن های از پیش آماده ای برای گفتگو استفاده نمایند، برای مثال وقتی کاربری مشکلی را مطرح میکند که حالت عمومی دارد، کارمند با انتخاب متن و توضیح مربوط به آن مشکل را به کاربر بدون تایپ مجدد آن ارسال نماید.


گفتگوی آنلاین یا چت آنلاین به بخشی جدایی ناپذیر از فرایند سیستم مدیریت پشتیبانی و فروش تیدیل شده، سایتهایی که دارای پلتفرم گفتگوی آنلاین هستند اقبال بیشتری برای جلب رضایت مشتریان دارند.

شروع کار با پشتیبانی گفتگوی آنلاین سیستم تیکتینگ کایاکو ساده است ، اما تبدیل گفتگوی آنلاین به بخشی پایدار و موثر از استراتژی خدمات مشتری ، به امکانات و ابزاری فراتر از یک پلتفرم گفتگوی آنلاین ساده نیازمند است، اولین مورد در این خصوص حفظ تاریخچه گفتگوی  آنلاین و امکان آرشیو آن است، دومین مورد دسترسی به اطلاعات کاربر برای سهولت ارائه پشتیبانی است.  مورد با اهمیت دیگر امکان ارسال پاسخهای آماده در سیستم گفتگوی آنلاین برای پرسشهای متداول است که همزمان با تایپ کلمات کلیدی تعریف شده پاسخها به صورت اتوماتیک ارسال شوند.

امکان اتصال به وب سرویس، امکان ارسال فایلهای مختلف با انواع پسوندها، امکان سفارشی سازی حجم و پسوند فایلهای ارسالی کاربر، دسترسی به اطلاعاتی از قبیل موقعیت جغرافیایی کاربر، IP، نوع سیستم عامل، نوع و ورژن مرورگرو اطلاعاتی از این قبیل، امکان انتقال به اپراتورهای دیگر، امکان تبدیل گفتگو به کنفرانس، امکان تبدیل گفتگوی آنلاین به تیکت و مواردی از این دست باعث تبدیل گفتگوی آنلاین به یک پشتیبانی هدفمند و یکپارچه خواهند شد.

کایاکو یک سیستم پشتیبانی مشتری است که امکان ثبت، مدیریت، و پیگیری تیکت ها یا درخواست های شماره گذاری شده را فراهم می کند. کایاکو علاوه بر سیستم تیکتینگ، دارای ماژول گفتگوی آنلاین یا چت آنلاین است که به شما این امکان را می دهد که با مشتریان، همکاران، شرکای تجاری، و سایر ذینفعان خود به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید. ماژول گفتگوی آنلاین کایاکو دارای ویژگی ها و امکانات بسیاری است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

•  ارسال و دریافت پیام متنی و فایل با فرمت های مختلف

•  ارسال پیام خودکار، پیام از پیش تعیین شده، و پاسخ های آماده برای سوالات متداول

•  انتخاب و انتساب دپارتمان و اپراتور مورد نظر توسط مشتری یا ادمین

•  انتقال و دعوت گفتگو به سایر اپراتورها و ایجاد گفتگوی گروهی

•  تبدیل گفتگو به تیکت و ارجاع آن به دپارتمان مربوطه

•  مشاهده اطلاعات کاربر مانند IP، موقعیت جغرافیایی، مرورگر، سیستم عامل، صفحه بازدید شده، لینک مرجع، و آخرین بازدید

•  شخصی سازی اطلاعات درخواستی از کاربر مانند نام، ایمیل، شماره تلفن، کد عضویت، و غیره

•  آرشیو و ذخیره گفتگوها و امکان مشاهده تاریخچه گفتگوها

•  اتصال به سرویس های دیگر مانند گیت هاب، گوگل درایو، و غیره

•  ارائه گزارش ها و تحلیل های عملکرد گفتگوی آنلاین


ماژول گفتگوی آنلاین کایاکو یک ابزار کارآمد و قدرتمند برای ارائه خدمات و پشتیبانی مشتریان به صورت زنده و آنلاین است. با استفاده از ماژول گفتگوی آنلاین کایاکو، شما می توانید رضایت و وفاداری مشتریان خود را افزایش دهید، هماهنگی و همکاری همکاران و شرکای تجاری خود را بهبود بخشید، و یادگیری و نوآوری را تسهیل کنید.

 

امکانات سیستم گفتگوی آنلاین تیکتینگ کایاکو

 

  • مشاهده اطلاعات کاربر گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین سیستم تیکتینگ کایاکو علاوه بر اینکه راهنمایی‌های متناسبی به مشتریانی که به وبسایت شما مراجعه کرده‌اند، ارایه میدهد، متقابلا اطلاعات مفیدی از مشتری در اختیار شما قرار میدهد، شامل لینک صفحاتی که مطالعه شده، IP مشتری، مختصات دقیق جغرافیایی (لوکیشن) ، مشخصات مرورگر مورد استفاده، اطلاعات ISP ، صفحه در حال بازدید کاربر، لینک مرجعی که مشتری از آن طریق به وبسایت شما هدایت شده و همین طور آخرین بازدید مشتری از وب سایت شما در ماژول گفتگوی آنلاین سیستم تیکتینگ قابل رویت است.

  • شخصی سازی اطلاعات درخواستی در سیستم گفتگوی آنلاین

میتوانید با توجه به نیاز و ضرورت مجموعه اطلاعات متنوعی از کاربر جهت شروع گفتگوی آنلاین درخواست شود؛ شامل: ایمیل، نام کاربری، کد عضویت، کد ملی، نام و نام خانوادگی، کد شناسایی، شماره پرسنلی و هر اطلاعاتی که مورد نیاز شماست، در عین حال میتوان جهت سهولت کار هیچ یک از این اطلاعات از مشتری درخواست نشود و بلافاصله گفتگوی آنلاین را آغاز کرد.

  • انتخاب دپارتمان

کلیه دپارتمانهای موجود در مجموعه سیستم تیکتینگ کایاکو میتوانند در گفتگوی آنلاین قابل دسترسی باشند و مشتری حسب نیاز خود دپارتمان مورد نظر را انتخاب کند. همچنین ادمین سیستم تیکتینگ و گفتگوی آنلاین امکان اولویت بندی پاسخگویی دپارتمانها و اپراتورها را دارد.

  • انتقال و دعوت گفتگوی آنلاین

اپراتور ضمن امکان انتقال گفتگوی آنلاین به سایر اپراتورها میتواند در صورت نیاز یک یا چند اپراتور دیگر را به گفتگوی آنلاین در حال انجام دعوت کند.

همین طور یک اپراتور میتواند همزمان با چندین کاربر گفتگوی آنلاین داشته باششد.

  •  پاسخ‌های آماده

با توجه به احتمال تکراری بودن برخی سوالات، میتوان از پاسخ‌های آماده‌ای به این منظور استفاده کرد و زمان کاری را صرف تایپ و نگارش پاسخهای تکرار شده نکرد.

  • ارسال فایل در حین گفتگوی آنلاین

امکان ارسال چندین نوع فایل توسط اپراتور برای کاربر گفتگوی آنلاین وجود دارد

  • آرشیو گفتگوی آنلاین

کلیه گفتگوهای آنلاین بدون محدودیت زمانی ذخیره میشوند و در تاریخچه تیکت ها و یا گفتگوی آنلاین کاربر در سیستم تیکتینگ کایاکو  قابل مشاهده است. با هر بار گفتگوی آنلاین میتوان همزمان به تاریخچه گفتگوهای یک کاربر دسترسی داشت  که در نتیجه موجب اطلاع از سوالات، درخواستها و یا مشکلات گذشته کاربر میشود که موجب پاسخدهی بهینه خواهد شد.

  • تبدیل گفتگوی آنلاین به تیکت در سیستم تیکتینگ کایاکو

اپراتور میتواند محتوای یک گفتگوی آنلاین را به تیکت تبدیل کند و کد تیکت به صورت اتومایتک برای کاربر ایمیل شود و کاربر از طریق سیستم تیکتینگ کایاکو در جریان روند پیگیری و بررسی تیکت خود باشد.

  • امتیاز دهی و ثبت نظر در مورد کیفیت پشتیبانی

در پایان گفتگوی آنلاین کاربر میتواند با امیتاز دهی و ثبت نظر درمورد پشتیبانی و پاسخگویی اپراتور موجب نظارت، بررسی و افزایش کیفیت پشتیانی اپراتورها شود.